معرفی کتاب ارابه خدایان

معرفی کتاب ارابه خدایان | اریش فون دنیکن

کتاب ارابه خدایان یکی از نخستین کتابهای اریش فون دنیکن است که در آمریکا و اروپا مورد استقبال قرارگرفت و بعدها در 38 کشوردیگر نیز چاپ شد ، کتاب ارابه خدایان برای کسانی که علاقه خاصی به موجودات فضای دارند یکی از بهترین کتابها است یا برای کسانیم که میخواهن بدانن که انسانها درقدیم چگونه توانستن چیزهای عجیبی را بوجود بیاورند هم مناسب است.

درباره نویسنده :

اریش فون دنیکن در14اوریل 1935 درشهر زوفینگن سوئیس متولد شد او فارغ التحصیل کالج اس تی مایکل در فریبورگ است در1960 با الیزابت اسکاجا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج کورنلیا زاده 1963 تنها فرزنده این زوج است .
او درنوجوانی شاهد فرود اضطراری یک بمب افکن آمریکایی درطی جنگ جهانی دوم در نزدیکی خانه پدرخود بود سربازان یک به یک بدون نقاب یا با نقاب ازلاشه آن پایین می امدند و اینگونه جرقه درذهن پرکار آن کلید خود ،اریش فون دنیکن آنقدر به اسرار فضا علاقه داشت که از نوجوانی درباره بشقاب پرندها فضانوردی و موجودات هوشمند فضای همیشه صحبت میکرد .

اریش فون دنیکن
اریش فون دنیکن

کتاب ارابه خدایان چه چیزی را میخواهد به مخاطب برساند:
کتاب ارابه خدایان میخواهد به مخاطب خود بگوید که وسایل یا کارهای که اجداد ما درگذشته انجام میدادن و هیچ گونه نظری برای انجام کارها یا ساخت انها نیست مربوط به موجودات فضایی است که درگذشته برروی زمین آمدند وبه انسانها چیزهای آموزش دادند و رفتن و انسانها آن موجودات را خدایان نامیده اند و به آنها وعده بازگشت داده اند.

تنها مشکلی که دراین کتاب برای خود نویسنده در زمان انتشار درد سر درست کرده بوده کلمه خدایان است که میگوید درکتاب انجیل و تورات منظور از خدایان همان موجودات فضای هستن با وجود اینکه خود نویسنده یک مسیحی بوده است و خدا را قبول داشته است ولی این جمله برای او درد سرهای زیادی درست کرده است .

معرفی کتاب ارابه خدایان

و در اخر باید بگوییم

با شروع کردن این کتاب و با خواندن هر صفحه علاقه شما به موجودات فضای بیشتر میشود و دوست دارید راجب آنان بیشتر بدانید با خواندن هر صفحه از کتاب بیشتر عاشق خدای خود میشوید ….

خرید کتاب ارابه خدایان

خرید کتاب الکترونیکی ارابه خدایان

خرید کتاب صوتی ارابه خدایان

لطفا نظرات خود را در رابطه با معرفی کتاب ارابه خدایان در قسمت دیدگاه ها بنویسید .

معرفی کتاب ارابه خدایان | اریش فون دنیکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه