شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

درباره ما


وبسایت تاناکوبوک با الهام از کلمات تاناکورای کتاب در سال 1398 جهت عرضه سراسری کتاب های دست دوم و نو  تاسیس شد. هدف ما رشد و ترویج فرهنگ کتاب خوانی و همچنین تهیه بسیار راحت کتاب در تمام زمینه ها برای علاقمندان در کشور می باشد.

کتاب را می توان موردی نام برد که کلمه دست دوم برای آن معنایی ندارد، زیرا هرگز محتویات کتاب دست دوم و کهنه نخواهد شد.

ما در همین راستا اقدام به تاسیس وبسایتی برای فروش و عرضه انواع کتاب های دست دوم  و نو با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت در سطح کشور به صورت اینترنتی و حضوری  کردیم.

درباره ما 1

تاناکوبوک دنیای کتاب

این یک شعار نیست کاملا واقعیس ، بجرات میتونیم بگیم در فروشگاه کتاب تاناکوبوک میتونید 0 تا 100 هر کتاب را تهیه کنید حالا میخوایداین کتاب ها فیزیکی باشند و یا الکترونیکی میخوان نو باشند یا دست دوم و یا حتی کتاب های صوتی در تاناکوبوک هیچ محدودیتی برای تهیه کتاب وجود ندارد .شما میتونید تو هر زمینه ای که دوست دارید در تاناکوبوک کتاب تهیه کنید مثلا درسی ،دانشگاهی،تاریخی،موفقییت،کسب و کار، نایاب و ...

از تاناکوبوک دست خالی بر نمیگردی

شاید خیلی وقت گذاشتی و دنبال کتابی هستی و تمام سایت ها و فروشگاه ها رو گشتی ولی کتاب تو پیدا نمیکنی ، حتی داخل سایت تاناکوبوک هم سرچ کردی ولی بازم کتابتو پیدا نکردی . نگران نباش فقط کافی با تیم پشتیبانی سایت تاناکوبوک ارتباط بگیری از روش های مختلفی که وب سایت تاناکوبوک در اختیارتان قرار داده مثلا ارتباط در واتس آپ ، تیکت پشتیبانی ، بخش در خواست کتاب و یا تماس با شماره های پشتیبانی . بعد از ارتباط کمتر از 48 ساعت زمان میبرد تا کارشناسان ما بابت درخواست تان با شما تماس بگیرند .

امتیاز گیری و تخفیف در تاناکوبوک

 

تیم فروش و پشتیبانی تاناکوبوک برای راحتی و جلب رضایت شما و همچین ایجاد کد های تخفیف بسیار زیاد و امتیاز گیری بسیار راحت برای شما و استفاده از امتیازات و کد های تخفیفی شما برای خرید کتاب های مورد نیازتون با قیمت کمتر کلی ایده و پروژه طراحی کرده که با پیگیری صفحات شبکه های اجتماعی فروشگاه تاناکوبوک و همچینین بخش باشگاه مشتریان میتوانید با این طرح ها آشنا بشید و جزو مشتریان وفا دار ما باشید .