در باره ما

درباره ما

وبسایت تاناکوبوک با الهام از کلمات تاناکورا و کتاب در سال 1398 جهت عرضه سراسری کتاب های نو و دست دوم تاسیس شد. هدف ما رشد و ترویج فرهنگ کتاب خوانی و همچنین تهیه و توزیع بسیار راحت کتاب در تمام زمینه ها برای علاقمندان در کشور می باشد. فروشگاه تاناکوبوک در تهیه و توزیع کلی و جزئی تمام زمینه ها مطالعاتی از جمله درسی ، کمک درسی ، دانشگاهی ، عمومی ، مذهبی ، تاریخی ، نایاب و …  فعالیت  بسیار چشم گیری دارد که در همین راستا میتوان به تامین کتب مورد نیاز مدارس ، آموزشگاه ها ، کتابخانه ها ، سازمان ها  و نهاد های فرهنگی اشاره داشت.

کتاب را می توان موردی نام برد که کلمه دست دوم برای آن معنایی ندارد، زیرا هرگز محتویات کتاب دست دوم و کهنه نخواهد شد.

ما در همین راستا اقدام به تاسیس وبسایتی برای فروش و عرضه انواع کتاب های نو و دست دوم با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت در سطح کشور به صورت اینترنتی و حضوری  کردیم.

درباره ما 1

تاناکوبوک دنیای کتاب

این یک شعار نیست کاملا واقعیس ، بجرات میتوانیم بگیم در فروشگاه کتاب تاناکوبوک میتوانید 0 تا 100 هر کتاب را تهیه کنید حالا میخواهداین کتاب ها فیزیکی باشند و یا الکترونیکی میخواهند نو باشند یا دست دوم و یا حتی کتاب های صوتی در تاناکوبوک هیچ محدودیتی برای تهیه کتاب وجود ندارد .شما میتوانید تو هر زمینه ای که دوست دارید در تاناکوبوک کتاب تهیه کنید مثلا درسی ،دانشگاهی،تاریخی،موفقییت،کسب و کار، نایاب و ...

از تاناکوبوک دست خالی بر نمیگردی

شاید خیلی وقت گذاشتیو دنبال کتابی هستی و تمام سایت ها و فروشگاه ها رو گشتی ولی کتاب تو پیدا نمیکنی ، حتی داخل سایت تاناکوبوک هم سرچ کردی ولی بازم کتابتو پیدا نکردی . نگران نباش فقط کافی با تیم پشتیبانی سایت تاناکوبوک ارتباط بگیری از روش های مختلفی که وب سایت تاناکوبوک در اختیارتان قرار داده مثلا ارتباط در واتس آپ ، تیکت پشتیبانی ، بخش در خواست کتاب و یا تماس با شماره های پشتیبانی . بعد از ارتباط کمتر از 48 ساعت زمان میبرد تا کارشناسان ما بابت درخواست تان با شما تماس بگیرند .

امتیاز گیری و تخفیف در تاناکوبوک

 

تیم فروش و پشتیبانی تاناکوبوک برای راحتی و جلب رضایت شما و همچین ایجاد کد های تخفیف بسیار زیاد و امتیاز گیری بسیار راحت برای شما و استفاده از امتیازات و کد های تخفیفی شما برای خرید کتاب های مورد نیازتون با قیمت کمتر کلی ایده و پروژه طراحی کرده که با پیگیری صفحات شبکه های اجتماعی فروشگاه تاناکوبوک و همچینین بخش باشگاه مشتریان میتوانید با این طرح ها آشنا بشید و جزو مشتریان وفا دار ما باشید .

بنیان گذار و مدیر وبسایت و فروشگاه تاناکوبوک

جناب آقای مهندس سیامک نیرومند 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه