آموزش پیگیری سفارشات

پیگیری سفارشات

پس از اضافه کردن محصولات فیزیکی خود به سبد خرید و پرداخت صورت حساب تان از طرف قسمت مالی فروشگاه تاناکوبوک پیامکی به صورت تصویر زیر برای شما ارسال خواهد شد .

بعد دریافت این پیامک باید منتظر دریافت پیامک تایید صورت حساب شما از جانب بخش مالی فروشگاه تاناکوبوک باشید که به صورت تصویر زیر می باشد .

2

با دریافت این پیامک یعنی سفارش شما کاملا تایید و بسته بندی شده و تحویل اداره پست برای ارسال داده شده است.

نکته : اگر در هنگام خرید محصول نحوه ارسال را پیک موتوری قرار دهید، کد چند رقمی که برای شما در پیامک اول و دوم ارسال شده همان کد پیگیری شماست که برای پیگیری آن از طریق واتس آپ یا شماره های تماس  با بخش  پیگیری سفارشات اقدام به پیگیری سفارش خود میکنید .

حال نوبت به دریافت اصلی ترین پیامک در زمینه پیگیری سفارش خود هستید که پس از دریافت پیامک تاید مالی یا در همان روز و یا روز بعد برای شما ارسال میشود که شامل کد 24 رقمی پیگیری مرسوله پستی شما میباشد که به شکل تصویر زیر است .

3

با دریافت این پیامک شما باید وارد صفحه پیگیری سفارش که در قسمت فوتر سایت قرار دارد و یا لمس لینکی که در پیامک برای پیگیری قرار دارد بشید.

قسمت فوتر سایت و  بخش پیگیری سفارش↓↓↓↓↓↓

قسمت پیگیری سفارش سایت تاناکوبوک به شکل تصویر زیر است که شما باید روی گزینه پیگیری مرسوله کلیک کنید .

با کلیک کردن روی این گزینه شما وارد صفحه پیگیری مرسوله سامانه اداره پست مشوید در این صفحه در کادر مشخص شده در تصویر زیر شما باید که 24 رقمی مرسوله ارسال شده خود که از طرف فروشگاه تاناکوبوک برای شما رسال شده است را وارد کنید و سپس روی علامت ذربین ( سرچ ) کادر مشخص شده کلیک کنید تا جزئیات مرسوله ارسالی خود را مشاهده و پیگیری کنید .

پشتیبانی

برای راهنمایی بیشتر در بخش پیگیری سفارش میتوانید با شماره های پشتیبانی سایت در ارتباط باشد

شماره های تماس : 36432104 یا 41256535-021

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه